Eğitmenlerimiz

Personita Terapi

UZMANLARIMIZ

PROFESYONEL DANIŞMANLARIMIZ ve EĞİTMENLERİMİZ

Dr. Ben FURMAN
Psikiyatrist & Psikoterapist

(21 Eylül 1953) Helsinki doğumlu ve Finlandiyalı psikiyatrist ve psikoloterapist.
Aynı anda Helsinki Kısa Vadeli Terapi Merkezi’nin kurucusu.

Uluslararası alanda saygın ve tanınmış çözüm arayışlı terapi, danışma (Coaching) ve organizasyon danışmanlığı yapmaktadır. “Mutlu bir çocukluk yaşamak için hiçbir zaman geç değildir” adlı kitabı psikoloji alanında yazılmış en saygın 100 kitap listesine alınmıştır.

Dr. Rob Mcneilly
Psikiyatrist & Psikoterapist

Dr. Robert McNeilly, 10 yıl boyunca bir Melbourne banliyösü GP’sindeydi, efsanevi Milton H Erickson ile doğrudan öğrenme ayrıcalığına sahipti, saygı ve müşteri haysiyetine dayalı neo ericksonian yaklaşımını yaratmak için ilham aldı.
CET’i, Avustralya’da Ericksonian Hipnoz ve Çözüm Odaklı Yaklaşımı hipnoz, danışmanlık ve koçluğa tanıtmak için 1988’de kurdu.
Milton H Erickson Vakfı’nın ABD’deki Uluslararası Kongrelerinde ve Singapur, Danimarka, Finlandiya, Brezilya, İrlanda, İngiltere ve Çek Cumhuriyeti’ndeki atölye çalışmalarında tekrarlanan davetler de dahil olmak üzere yerel ve uluslararası konuşmalar yapıyor.
Jenny Brown ile birlikte yazarı olan “Healing With Words”, “Healing the Whole Person” Wiley tarafından yayınlandı, St Luke’s Innovative Resources tarafından “Doing Change” olarak yeniden yayınlandı ve Crown House bir dizi DVD gösterimi yayınladı. danışmanlık ve hipnoz.
Tandava Press, “Hipnoz ve terapiye Ericksonian yaklaşımlarda Bağlantılar Oluşturmak Cilt 1 & 2 ″,” Hipnoz Öğrenmek “ve” Sadece İyi İş Yapın “yayınladı.
Öğrenciler, onun kolay, saygılı tavrı ve özünü korurken karmaşık konuları yaklaşılabilir hale getirme konusundaki zarif yeteneği hakkında yorum yaparlar.

UZM. DR. R. HÜLYA BİNGÖL ÇAĞLAYAN
ÇOCUK VE ERGEN PSİKİYATRİSTİ VE PSİKOTERAPİSTİ

1990 yılı Özel Tarhan Koleji mezunu olan R. Hülya Bingöl Çağlayan, 1997 yılında ise Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İngilizce programından mezuniyetini aldı.
1999-2001 de Almanya Ruhr Üniversitesi Nöroloji Kliniğinde Prof.Dr.H.Przuntek in asistanlığını yaparak Chorea Huntington merkezinde çalıştı. Daha sonra ihtisasını Çocuk ve Ergen Psikiyatrisi ve psikoterapisi alanında özelleşmiş, 120 yataklı bir bölge uzman kliniği olan LWL-KLINIK MARL-SINSEN, HAARDKLINIK , Almanya hastanesinde Prof. Dr. G. Siefen başkanlığında bitirdi .

Şebnem Koral
Psikolojik Danışman & Profesyonel Koç

EFT, TAT, Reiki Uzman Uygulayıcı ve Eğitmenidir.

Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Fakültesi mezunudur. Psikolojik Danışman ve Profesyonel Koç olan Şebnem Koral, EFT, TAT, Reiki uzman uygulayıcı ve eğitmenidir. İletişim sorunları ve ilişkiler üzerine eğitimler düzenlemekte ve bireysel
danışmanlık yapmaktadır. Stres yönetimi ve performans kaygısı konularında çalışmalar yapmaktadır. Kadınlara yönelik eğitimler vermekte ve sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktadır. İnsanın kendi ruhunu besleyen, dengeleyen çalışmalar yapmasının, kendi gelişimini önemsemesinin, bütünü de pozitif yönde etkilediğine inanan Şebnem Koral, felsefe, psikoloji, araştırma ve tarih kitapları okumaktan, müzik dinlemekten ve film izlemekten hoşlanmaktadır.

Whatsapp Hattı
1
Personita Terapi Whatsapp Hattı
Personita Terapi Whatsapp Hattı