Yükleniyor Etkinlikler

« Tüm Etkinlikler

  • Bu etkinlik geçti.

KIDS’SKILLS WORKSHOP

28 Ağustos 2020 @ 20:00 - 23:00

Dr. Ben FURMAN ile ‘’ KIDS’SKILLS WORKSHOP ’ (Ardıl çeviri Klinik Psikolog Olcay Tüzün Akgün tarafından yapılacaktır.)

KIDS’ SKILLS NEDİR?

Kids’ Skills, çocukların davranışsal, sosyal ve duygusal sorunların üstesinden gelmek için Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi yöntemine dayanarak geliştirilen bir yöntemdir. Yöntem, Finlandiyada Hesinki Brief Terapi Enstitüsünde Psikoterapist & Psikiyatri Uzm. Dr. Ben Furman ve ekip arkadaşları Tapani Ahola, Sirpa Birn ve Tuija Terävä tarafından geliştirilmiştir.
Kids’ Skills terapisinde çocukların becerileri öğrenmelerine ve sorunların üstesinden gelmelerine yardımcı olmak amaçlanır. Kids’Skills terapisini dört yaş ve üzeri çocuklara uygulayabilirsiniz. Çocuk ile geliştirmesiniz istediğiniz beceri üzerine anlaşmaya varmanız önemlidir. Sonrasında çocuğu motive etmek, beceriyi öğrenmesine ve geliştirmesine yardımcı olmak için bu programı kullanırsınız.Beceri, çocuk için zor olan herhangi bir şey olabilir.Tüm çocukların öğrenmeleri ya da geliştirmeleri gereken bazı becerileri vardır. Örneğin, düzgün yemek, kendi yatağında uyumak, düzenli olarak tuvalete gitmek, okul çantasını paketlemeyi hatırlamak, evcil hayvanının bakımını üstlenmek, öfkesini fiziksel temastan ziyade kelimelerle ifade etmek olabilir.

Detaylı Bilgi için: https://www.kidsskills.org/

KIDS’SKILLS WORKSHOP EĞİTİM İÇERİĞİ

Çocuklar ile Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi ilkelerine dayanarak nasıl terapi yapılır?
Kids’Skills Terapisinin Prensipleri ve Uygulamaları

BEN FURMAN’IN MESAJI

Bu Workshop’ta kısa süreli çözüm odaklı terapi tekniklerini kullanarak çocukların davranışsal, sosyal ve duygusal sorunların üstesinden gelmek için nasıl terapi yapılacağını öğreneceksiniz.. Danışanlarınızın problemlerini keşfederek değil, tedavinin iyi sonucunu tanımlayarak, tedavinizi danışanlarınız ile nasıl başlatacağınızı öğreteceğim. Zayıflıklardan ziyade güçlü yönlere nasıl odaklanacağınızı ve dikkat etmeyi ve küçük olumlu değişiklikleri nasıl kutlayacağınızı keşfedeceksiniz. Kids’ Skills sadece danışanlarınız için bir armağan değil, aynı zamanda işinize neşe ve coşku getirecek bir yöntemdir.

DR. BEN FURMAN KİMDİR?

Finlandiyalı Psikoterapist & Psikiyatri Uzm. Dr. Ben Furman IASTI onaylı Helsinki Brief Therapy Institute kurucusu, Kids’Skills Terapi yönteminin geliştiricisidir. Kısa Sreli Çözüm Odaklı Terapi üzerine onlarca kitabı olan, televizyon programları yapan, dünya çapında eğitimler veren Dr. Ben FURMAN hakkında detaylı bilgiye sahip olmak için; https://benfurman.com/WP2/about-me/

EĞİTİM ÜCRETİ : 250 TL. + KDV

IBAN : TR870006400000122100610315

Seminer ve eğitim duyurularımız için

Detaylar

Tarih:
28 Ağustos 2020
Saat:
20:00 - 23:00
Etkinlik Kategori:

Organizatör

Psikolog Seda ASLAN
Telefon:
0545 567 16 03
E-posta:
info@personitaterapi.com

Mekan

Online Eğitim
Corner Plus FSM Bulvarı Fethiye Mah. Sanayi Cad. No:263 Kat:3 Nilüfer / Bursa
Nilüfer/Bursa, 16000
+ Google Haritalar
Telefon:
0545 567 16 03
View Mekan Website
Whatsapp Hattı
1
Personita Terapi Whatsapp Hattı
Personita Terapi Whatsapp Hattı