HAKKIMIZDA

Personita Terapi

Psikolojik Danışmanlık Merkezi

Personita Terapi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi kişilerin içinde bulundukları sorunların keşfi ve çözümü noktasında farkındalık seviyelerini artırarak, beden ve ruh sağlığı yerinde olan mutlu bireyleri hedeflemektedir. Maddi kültürde meydana gelen hızlı değişimlere ayak uyduramayan bireylerin, toplumla uyum içinde yaşamaları zorlaşırken, kuşaklar arasındaki çatışmaların büyümesine neden olmaktadır.

Farklılıkları uyumsuzluk olarak gören değil, zenginlik olarak gören, danışanları koşulsuz kabul ile ele alan, sanal personaları ile gerçek personaları arasındaki dengeyi yakalamaları konusunda rehberlik yapan, danışanların mahremiyetine özen gösteren bir anlayış içerisinde hizmet vermek temel ilkelerimizin arasında yer almaktadır.

Misyon
Ruh sağlığını bir bütün olarak ele alan, eklektik bir anlayış içerisinde danışanların sorunu fark etme ve çözme becerilerini geliştiren bir anlayışla hizmet etmek.

Vizyon
Güvenilir, sorumluluk sahibi, sınırları belli uzmanlarla etkin, kısa süreli, sonuç odaklı hizmet sunmak.

Personita Terapi

Hizmetlerimiz

İçsel farkındılığınızı arttırarak, yaşadığınız hayata ve hayatı yaşadığınız insanlara karşı bakış açınızı çeşitlendirmeyi hedefleyen Personita Terapi Psikolojik Danışmanlık ve Eğitim Merkezi tarafından hazırlanan hizmetlerimize alt bölümden ulaşabilirsiniz.

Başarı Hikayelerimiz

Kızımın bitmeyen sınav kaygıları vardı. Öğrenme problemi olmamasına rağmen sınav kaygısı, sınav puanlarını olumsuz etkilemeye başlamıştı. Personita Tarapi’ye geldiğimizde çok iyi ilgilendiler. Gerekli testler yapıldı ve sonrasında yapılan seanslarla artık çok mutluyuz. Teşekkürler.

Mehtap Gülseven

Mehtap Gülseven

Personita Terapi’ye gitmeden önce “psikolojik destek almak” kelimesi bile bana itici geliyordu. Bir arkadaşımın ısrarı üzerine buraya geldim. Fakat şimdi iyi ki gelmişim ve iyi ki psikolojik destek almışım diyorum. Çünkü sayelerinde hayata bakışım değişti.

Kerem Özmen

Kerem Özmen

Ben Personita Terapi’de ücretsiz psikoloji sohbetlerine katıldım. Alanlarında uzman hocaların atölye ve seminerleri benim mesleki kariyerimde ilerlemem için çok faydalı oldu.

Gülşah Özçıra

Gülşah Özçıra

bursa aile terapisti
Yeni Bir Başlangıç

Evlilik Terapistliği Hizmeti İle Yaşamınıza Yeni Bir Şans Verin.

Aile terapisliği hizmeti, aile üyelerinin sorunlarının üstesinden gelmesine yardım etmek için ailenin güçlerini ve sağlamlığını arttırmayı amaçlayan, bireye ve bireyin sosyal destek ağlarına yönelik bir terapi yaklaşımıdır.

Bir Sorunuz Mu Var?

    Whatsapp Hattı
    1
    Personita Terapi Whatsapp Hattı
    Personita Terapi Whatsapp Hattı